piątek, 5 marca 2010

Zima i roztopy ... w oczekiwaniu na wiosnę


Zima ... długa, zimna, śnieżna, nic tylko lepić bałwana;)
już tylko wspomnienie mam nadzieję;)





I roztopy... rozlewisko w miejscu małej rzeczki Tarczynki (?)



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz