środa, 3 marca 2010

Ceramiczny Gęgoł ...

Byliśmy na zajęciach ceramicznych w Muzeum Etnograficznym. Oto dzieła nasze...
1) wypalone

2) szkliwienie (różowy po wypaleniu stawał się niebieski;)

3) wypalone i poszkliwione...

Ptaszek;)

Gęgoł Pulsona;)

A to okrągłe zmajstrowałam na kole gancarskim;))
od czegoś trzeba zacząć!



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz