Uwielbiam takie święta... bo uwielbiam tulipanki... i nie zapomniano o tym;)



A prezent fantastyczny... wiele mówi... o czym marzy dziewczyna;))
A w związku z Dniem Kobiet ...
Przypomniała mi się piosenka, która usłyszałam wiele lat temu i bardzo mi się podobała. Ale to było bardzo dawno. Dużo w niej smutku i melancholii, obcej mi teraz. Pięknie napisany utwór.
Święto Kobiet
M.Maleńczuk
W tym dniu nieistniejącym święta kobiet
A jednak własnie ten dzień sie pamięta
Doprawdy składam tę wiązanke tobie
Z wyrzutów sumienia
Niech że na gorsze nic już nigdy się nie zmieni
I nikt nie każe ci być twardą i bez wad
Miej zawsze dużo dobrych rzeczy do jedzenia
Bezpieczny własny świat
Cóż jeszcze tylko bukiet szczerych chęci
Co nie jest wiecej wart niz ćwiartka w bramie
Niech nic juz nigdy złego sie nie święci
Święte niech - święci się
Nie telep się samotnie w czterech ścianach
W każdy odgłos się nie wsłuchuj jak ten pies
Niech tylko słońce w twoje okno skośnie wpada
Nie tylko ciągle deszcz
A życie twoje niechże będzie żywe
I pełne miłych żywych niespodzianek
I nie bierz dobrych monet za fałszywe
Mimo że mimo że
Ubieraj sie w kolory - nie na czarno
I niech telefon dzwoni bodaj cały dzień
I nie trać wiary - niech na twoja przyszłośc cała
Nie padnie nigdy cień
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz